Bar Oslo kerkon te punesoje Kamarier/Banakiere/Sanitare Tirane

Oferta Pune 19/05/2021 13:01 Post ID: 34157


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/Banakiere/Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania - Harta
Lexime 343

Bar Oslo kerkon te punsoje Kamarier/Bankiere ,Sanitare

Kriteret :

-Preferohen me eskperience pune te meparshme  

-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

-Te jene te qeshur dhe pozitiv

 Ofrohet 

-Kushte shume te mira pune 

-Paga shume e kenaqshme 

Njoftimi ID: 34157