Restorant i njohur mbrapa Liceut Artistik kerkon te punesoje Kuzhinier dhe Pjatalarese Tirane

Oferta Pune 19/05/2021 12:52 Post ID: 34154


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier /Pjatalarese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Pas Liceut Artistik - Harta
Lexime 122

Restorant i njohur mprapa Liceut Artistik kerkon te punesoje :Kushinier dhe Pjatalarese 

  Kushinier :

Kriteret e punes :

 - Te kete eksperience te meparshme pune.  

 - Te jete te sjellshem me stafin

 - Te jete  pozitiv dhe i qeshur

 - Paga 90000 leke 

Pjatalarese :

 - Te jete e sjellshme me stafin

 - Te jete  pozitive dhe e qeshur.

  -Paga 35-40000 Leke 

   Ofrohen :

 - Kushte te mira pune 

 Te gjithe te interesuarit komunikojne ne numrin e kontaktit 

Ju mirepresim ! 

Njoftimi ID: 34154