Kerkohet shitese ne butik meshkujsh Tirane

Oferta Pune 19/05/2021 12:23 Post ID: 34148


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 387

Kerkohet shitese ne butik meshkujsh :

🔹 Kriteret e punes per kandidatet : 

 - Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.Njoftimi ID: 34148