Bar Kafe Colosseum kerkon te punesoje kamarier Tirane

Oferta Pune 19/05/2021 09:29 Post ID: 34089


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania - Harta
Lexime 183

Bar Kafe Colosseum kerkon te punesoje kamarier

Kriteret e punes per kandidatin:

- Te jete me eksperience te meparshme pune.

- Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jete  pozitiv dhe i qeshur.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.Njoftimi ID: 34089