🛎Da'So Bar Pizzeri Kerkon Te Punesoi Kamarier/e Dhe Banakiere Tirane

Oferta Pune 18/05/2021 20:59 Post ID: 34082


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e ,Banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania - Harta
Lexime 114

🛎Da'So Bar Pizzeri kerkon te punesoj:

📌Banakier/e

📌Kamarier/e

Kriteret e kandidateve 

Te kene eksperienc te mepareshme pune

Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin 

Te dijne te punoin ne grup

👍🏻Da'So Bar Pizzeri ofron kushte te mira pune 

💶Pages te kenaqeshme + Siguracione dhe Bakshishe te larta 

📍Adresa: Perball Ishp ,Kinostudio


Afati i fundit i aplikimit: 09/06/2021 20:57

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 34082