Illyrian Garden Kerkon Sanitare Durres

Oferta Pune 18/05/2021 23:13 Post ID: 34066


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Dalip Peza, Durres, Albania - Harta
Lexime 128

Illyrian Garden kerkon te punesoi:

Sanitare

Kriteret e kandidateve 

Te kete eksperienc te mepareshme pune

Te jete e sjelleshme me stafin dhe klientin 

Te jete e gateshme te punoi me turne 

Illyrian garden ofron kushte te mira pune

Pages te kenaqeshem + Siguracione

Adresa : Durres,Lagja 17,Rruga Dalip Peza pallati 14 kati 14


Afati i fundit i aplikimit: 08/06/2021 21:34

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 34066