Bar Chloe 2 Kerkon Kamarier/e,Banakier,Ndihmes Banakier Dhe Sanitare Tirane

Oferta Pune 19/05/2021 10:31 Post ID: 34064


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamamrier/e,Banakier,Ndihmes banakier,Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 183

Bar Chloe 2 Kerkon te zgjeroi Staff

Kamarier/e

Banakier

Ndihmes Banakier

Sanitare

Kriteret e kandidateve 

Te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune 

Te dije te punoin ne grup

Bar Chloe 2 ofron kushte te mira pune

Pages te kenaqeshme + Siguracione 

Adresa : Perball Ring


Afati i fundit i aplikimit: 08/06/2021 17:30

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 34064