Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf Durres

Oferta Pune 16/05/2021 01:02 Post ID: 34048


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni Kamerier Bari/Kamarier Restoranti/Ndihmes/e Banakier/ Ndihmes/e Kuzhinier /Pjatalarse /Sanitare/Puntor Plazhi
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa SH4, Durres, Albania - Harta
Lexime 282

🔹Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:

- Kamerier Bari

- Kamarier Restoranti

- Ndihmes/e Banakier

- Ndihmes/e Kuzhinier

- Sanitare

- Pjatalarse

- Puntor Plazhi

👉 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.

Njoftimi ID: 34048