Rozafa Sea Food kerkon Staf Tirane

Oferta Pune 15/05/2021 22:25 Post ID: 34012


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes Kuzhinjer/e,Pajatalarese,Zgarist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 144

Rozafa Sea Food kerkon te punesoj:

Ndihmes kuzhinjer/e

Pjatalarese 

Zgarist

Kriteret e kandidateve :

Te kene eksperienc te mepareshme pune

Te jene te sjellshem me stafin 

Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune

Te dijen te punoin ne grup 

Rozafa Sea Food ofron kushte te mira pune 

Pages te kenaqeshme + Siguracione

Adresa :Qender TiraneAfati i fundit i aplikimit: 08/06/2021 12:17

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 34012