Bar Lounge Onix kerkon te punesoje banakiere femer Tirane

Oferta Pune 16/05/2021 19:58 Post ID: 33960


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Banakiere femer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 97

Bar Lounge Onix kerkon te punesoje

-banakiere

✅Kriteret e punes

🔸️Te kete eksperience te meparshme pune

🔸️Te jete e sjellshme dhe e qeshur me klientet dhe stafin

🔸️Te jete e shkathet dhe pozitive 


🔴Bar Lounge Onix Ofron kushte te mira pune

💸Pagesa 350 mije leke te reja + siguracione

📍Adresa: Stacioni i trenit

Afati i fundit i aplikimit: 07/06/2021 20:16

Njoftimi ID: 33960