Via Hotels ne Durres kerkon Kamarier/e Restoranti ,Banakier/e, Picajol, Receptionist/e, Sanitare Durres

Oferta Pune 06/06/2021 03:18 Post ID: 33827


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e Restoranti ,Banakier/e, Picajol, Receptionist/e, Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Plazh Durres - Harta
Lexime 455

Via Hotel kerkon staff per hapjen e nje Hoteli  te ri me 4 Yje 

👉🏻 Kamarier Restoranti   

◽Kriteret: 

✔️  Eksperience pune minimumi 2 vite   

✔️  Gjuha Angleze e domosdoshme 

✔️ Te jete  i/e sjellshem me stafin dhe klientet.

✔️- Te jete i/e pozitive dhe i/e qeshur.

👉🏻  Banakier :

✔️  Eksperience pune minimumi 2 vite. Perben avantazh eksperienca ne Bar dhe Coctail.

✔️ Te jete  i/e sjellshem me stafin dhe klientet.

👉🏻  Picajol :

◽Kriteret:

✔️  Eksperience pune minimumi 2 vite  

✔️ Te jete i sjellshem me stafin 

✔️ Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune 

👉🏻 Recepsionist

✔️  Eksperience pune minimumi 2 vite. Perben avantazh eksperienca ne hotele te medha.

✔️  Gjuha Angleze e domosdoshme 

👉🏻 Sanitare 

✔️ Te kete eksperience te mepareshme pune

✔️ Te jete e sjellshme me stafin dhe pozitive  

◽ Ofrohet : 

✔️ Kushte te  mira pune 

✔️ Paga e kenaqshme +Siguracione 

** Per te gjitha pozicionet puna eshte 8 ore ne 6 dite te javes.

 Mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

 Ju mirpresim ! 
Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 33827