LaVeen ne Bllok kerkon Kuzhinier/e, Ndihmes ne kuzhine dhe Pjatalarese Tirane

Oferta Pune 15/05/2021 14:13 Post ID: 33811


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e, Ndihmes ne kuzhine dhe Pjatalarese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 207

LaVeen ne Bllok kerkon staf per turnin e dyte:

-Kuzhinier/e

-Ndihmes ne kuzhine

-Pjatalarese 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.

📍Adresa : Rruga Vaso Pasha

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 20/05/2021 14:38

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 33811