Agjensia Imobiliare Property Invest kerkon Konsulent Imobiliar Tirane

Oferta Pune 13/05/2021 10:59 Post ID: 33810


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Konsulent Imobiliar
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 69

Kompania Property Invest Albania po kerkon te punesoje Konsulent Ndermjetesimi ne fushen e pasurive te palujtshme

Nese je ambicioz dhe deshiron ta vendosesh ti se sa rroge do marresh ne muaj, atehere kjo eshte puna e duhur
Apliko tani dhe behu pjese e skuadres me energjike ne tregun imobiliar ne vend.
Kriteret e kerkuara:
1.Arsimi i larte
2.Mosha mbi 20 vjec
3. Eksperience ne shitje perben avantazh
4. Te kete deshire dhe vullnet per t’u rritur profesionalisht,ne baze te dinamikave te tregut.
5. Aftesi shume te mira komunikimi.
6. Te kete njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht.

Apliko ne [email protected]
Vetem CV- e perzgjedhura do te kontaktohen!!
Afati i fundit i aplikimit: 30/09/2021 13:01

Anetari ID: 10

photo

Njoftimi ID: 33810