Le Chic SPA kerkon Masazhatore/ Fizioterapiste me eksperience Tirane

Oferta Pune 15/05/2021 13:22 Post ID: 33797


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fizioterapiste - Masazhatore
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 163

Le Chic SPA kerkon te punesoje:

Masazhatore -Fizioterapiste

🔴Kerkohet:

Te kene eksperience te mepareshme pune

Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet

Te jene pozitive dhe me integritet ne pune

🔴Le Chic Spa ofron kushte te mira pune 

💵Pagesa e kenaqshme 

📍Adresa: Sheshi Uillson
Afati i fundit i aplikimit: 20/05/2021 15:17

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 33797