Oping's Cocktails&Beer kerkon te punesoje Kamariere/ Ndihmes banakier/e Tirane

Oferta Pune 05/06/2021 11:59 Post ID: 33776


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere/Ndihmes banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Murat Toptani, Tirana, Albania - Harta
Lexime 140

 Oping's Cocktails&Beer kerkon staf :

- Kamariere femer

- Ndihmes banakier/e

 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

 ⚫ Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme
Njoftimi ID: 33776