Me Lug Bistro Restorant kerkon te punesoje Menaxher, Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier Tirane

Oferta Pune 03/06/2021 21:49 Post ID: 33753


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Menaxher /Kuzhinier /Ndihmes Kushinier
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 276

Me lug Bistro Restorant kerkon te punesoje Menaxher ,Kuzhinier ,Ndihmes Kushinier .

    Kriteret e punes per kandidatet :

 - Te kene eksperience te meparshme pune. 

 - Te jene te sjellshem me stafin

 - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   Ofrohen :

 - Kushte te mira pune 

 - Pagese e kenaqshme Njoftimi ID: 33753