🛎Hotel & Spa Egnatia kerkon Sanitare dhe Recepsioniste Tirane

Oferta Pune 16/05/2021 10:40 Post ID: 33723


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare, Recepsioniste
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Rruga Egnatia, Tirana, Albania - Harta
Lexime 180

Hotel & Spa Egnatia kerkon te punesoje:

-Sanitare turni i pare 

-Recepsionist turni 2 dhe 3


Kriteret e punes:

🔸️Te kene njohuri mbi gjuhen angleze

🔸️Te kene eksperience te meparshme pune

🔸️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔸️Te jene te shkathet dhe pozitiv


🔴Hotel % Spa Egnatia ofron kushte te mira pune

💸Pagesa e kenaqshme + siguracione

📍Adresa:Poshte mbikalimit te Rinasit,rruga EgnatiaAfati i fundit i aplikimit: 05/06/2021 21:28

Njoftimi ID: 33723