💥Da Capo Lounge Kerkon Staf Tirane

Oferta Pune 14/05/2021 12:14 Post ID: 33601


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/Ndihmes Kuzhinier/Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 116

💥Da Capo Lounge kerkon staf ne pozicionet:

Kamarier/e

Ndihmes Kuzhinier

Sanitare

👉🏻Kerkohet:

◽Te kete eksperience te meparshme ne nje pozicion te tille.

Aftesi te mira komunikuese dhe seriozitet ne pune.

👉🏻Ofrohet:

◽Page baze shume e mire.

◽Kushte shume te mira pune.

◽Staf mikprites dhe suportues gjate procesit te punes.


📍Adresa:  Komuna E Parisit, Tirane.

📲📞Per cdo informacion te metejshem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 33601