Franco's Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Femer Turni I Pare Tirane

Oferta Pune 14/05/2021 11:58 Post ID: 33598


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmese Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 91

Franco’s kerkon te punesoje ndihmese banakiere femer per turnin e pare


🔹 Kriteret e punes per kandidatet :


    -Mosha 18-28 vjece 

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne vetem turn i dyte.


⚫Ofrohen : 


 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Komuna e Parisit,tek lulishtja.


📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


Ju mirepresim !Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 33598