🗣️Top Optika QTU Kerkon Shitese Tirane

Oferta Pune 16/05/2021 13:17 Post ID: 33596


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 353

📌Top Optika QTU Kerkon shitese.

👉🏻Kerkohet:

Eksperienca e mepareshme perben avantazh.

Disponibilitet per te punuar full time.

Seriozitet dhe korrektese ne pune.

👉🏻Ofrohet:

Page baze shume e mire.

Kushte shume te mira pune.

Staf mikprites dhe suportuese gjate procesit te punes.


📍Adresa: QTU, Tirane.

📲📞Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 33596