🗣️Top Optika Teg Kerkon Shitese Tirane

Oferta Pune 14/05/2021 11:34 Post ID: 33591


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 267

📌Top Optika Teg Kerkon shitese.


👉🏻Kerkohet:

Eksperienca e mepareshme perben avantazh.

Disponibilitet per te punuar full time.

Seriozitet dhe korrektese ne pune.

👉🏻Ofrohet:

Page baze shume e mire.

Kushte shume te mira pune.

Staf mikprites dhe suportuese gjate procesit te punes.


📍Adresa: TEG, Tirane.

📲📞Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 33591