Start Bar-Restorant kerkon te punesoje kamarier restoranti Tirane

Oferta Pune 15/05/2021 04:27 Post ID: 33584


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier restoranti
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga dytesore TR- DR km 8 - Harta
Lexime 155

Start Bar-Restorant kerkon te punesoje kamarier restoranti.

  Kriteret per kandidatin :

 -Te jete i /e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet 

 - Te jete i/e shkathet dhe pozitiv

 - Te njohe mire kushinen 

 - Eksperienca ne restorant perben avantazh 

 -Mosha 25-53 vjec/e 

   Ofrohet

 - Kushte te mira pune 

 - Pagesa e kenaqshme 
Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 33584