📣📢Patisserie Francaise Kerkon Shitese Tirane

Oferta Pune 14/05/2021 09:23 Post ID: 33558


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 234

📌Patisserie Francaise hap vende te lira pune ne pozicionin shitese.

👉🏻Kerkohet:

◽Eksperienca perben avantazh.

◽Te jete e gatshme te punoj turni i dyte.

◽E sjellshme dhe korrekte.

👉🏻Ofrohen:

◽Kushte shume te mira pune 

◽Page baze e kenaqshme.

◽Statf bashkepunues dhe mikprites.


📍Adresa: Ish Bloku, Perball Sky Tower, Tirane.

📲📞Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

*Intervistat behen paradite!
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 33558