Furre Buke BIO LAND kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Pune 18/05/2021 09:58 Post ID: 33498


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese per akullore, Shitese per furre buke, Ndihmese banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania - Harta
Lexime 183

Furre Buke BIO LAND kerkon te punesoje

-shitese per akullore 

-shitese per furrin e bukes

-ndihmese banakiere


Kriteret e punes:

🔸Mosha 20-35 vjece 

🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet dhe pozitive


🔴Furre Buke BIO LAND ofron kushte te mira pune.

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa:Vasil Shanto,perballe UET Afati i fundit i aplikimit: 04/06/2021 09:57

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 33498