Piceri Prestigjoze kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e Tirane

Oferta Pune 04/06/2021 13:28 Post ID: 33496


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier/e banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 121

Piceri Preztigjoze kerkon te punesoje:

-kamarier/e

-banakier/e


Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i/e sjellshme dhe i/e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i/e shkathet dhe pozitive


🔴Piceri Prestigjoze ofron kushte te mira pune.

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa:Rruga e Kavajes 


Afati i fundit i aplikimit: 04/06/2021 13:56

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 33496