Lake View Bar kerkon te punesoje dy ndihmes banakiere/sanitare dhe kamarier Tirane

Oferta Pune 07/05/2021 13:01 Post ID: 33482


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes banakiere/Sanitare ,Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Shetitorja Lasgush Poradeci,Tirane - Harta
Lexime 136

Lake View Bar kerkon te punesoje:

- Dy ndihmes banakiere/sanitare per te mirembajtur banakun ( te laje gotat dhe filxhanet ne banak) 

 - Kamarier. 

 👉 Kriteret e punes :

✅ Te jete bashkpunues/e dhe pozitiv/e 

✅ Te jete i/e perkushtuar ne pune 

✅  Eksperienca e punes perben avantazh 

👉 Ofrohet :

✅ kushte te mira pune

✅ paga e kenaqshme

** Ndihmes banakiere/sanitare mbi 35 vjec 

** Kamarier mbi 18 vjec 
Afati i fundit i aplikimit: 03/06/2021 13:39

Anetari ID: 8514

photo

Njoftimi ID: 33482