Furre buke Luara kerkon te punesoje shitese dhe sanitare . Tirane

Oferta Pune 07/05/2021 12:08 Post ID: 33467


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shites/e , Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Him Kolli,Rruga Myslym Shyri,Pazari i Ri - Harta
Lexime 141

Furre buke Luara kerkon te punesoje shitese dhe sanitare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitiv/e dhe te qeshur.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.
Afati i fundit i aplikimit: 03/05/2021 12:09

Anetari ID: 8514

photo

Njoftimi ID: 33467