Furre buke Xhebexhia kerkon te punesoje shitese Tirane

Oferta Pune 04/05/2021 10:08 Post ID: 33430


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Llazi Miho 138, Tirana - Harta
Lexime 105

 Furre buke Xhebexhia kerkon te punesoj shitese 

👉 Kriteret e punes:

✅ Te kete eksperience te meparshme pune

✅ Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

✅ Te jete e shkathet dhe pozitive

✅ Mosha 18-35 

  👉 Ofrohet :

✅ Kushte te mira pune 

✅ Pagesa e kenaqshme  

Afati i fundit i aplikimit: 15/05/2021 10:18

Anetari ID: 8514

photo

Njoftimi ID: 33430