Lounge Bar te Rruga e Sales kerkon te punesoje Barist, Kamarier/e, Banakier/e Tirane

Oferta Pune 14/05/2021 16:30 Post ID: 33279


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Barist, Kamarier/e, Banakier/e
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rrugica Sales - Harta
Lexime 117

Lounge Bar te Rruga e Sales kerkon te punesoje:

-Barist 

-Kamarier/e

-Banakier/e

Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv


🔴 Rendez Vous ofron kushte te mira pune.

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa: Rrugica Sales Afati i fundit i aplikimit: 02/06/2021 12:13

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 33279