💥📣MOS E HUMB MUNDESINE! PUNESOHU MENJEHERE SI OPERATOR/E NE GJUHEN GREKE/SPANJOLLE 🇪🇸 🇬🇷 Tirane

Oferta Pune 28/05/2021 11:21 Post ID: 32818


Pagesa 600 Leke
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 318

📌Call Center hap vende te lira pune ne pozicionet:

🇬🇷 Operator/e --> Gjuha Greke

🇪🇸 Operator/e --> Gjuha Spanjolle

👉🏻Kerkohet:

〽️Eksperience mbi 4 muaj ne call center apo profile te ngjashme.

🗣️Nivel mbi mesataren e i gjuhes perkatese ne komunikim.

Korrektese dhe seriozitet ne pune.

🔋 Energji dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhur cdo muaj.

Disponibilitet per te punuar Full Time.

👉🏻Ofrohet:

💸Page baze mbi mesatare e tregut, 600 euro ( neto).

💰Bonuse javore, mujore ne baze te performances individuale.

📝Kontrate te rregullt pune, sipas legjislacionit ne fuqi.

👩🏻‍💻Ambjent shume komod pune dhe staf mikeprites.

Rritje dhe promovim ne karrier.

🏖️Fundjava pushim.


📍Adresa: Rruga e Elbasanit, Perball Fakultetit Te Gjuheve Te huaja, Tirane.

📲📞APLIKO TANI!!! Duke na kontaktuar ne numrin tone te telefonit.

Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 32818