📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht & Team Leader Spanisht / Greqisht 🇬🇷🇬🇧🇪🇸 Tirane

Oferta Pune 01/08/2021 22:18 Post ID: 32785


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente Marketing
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4446

🗣️"Panorama Call Center" hap vende te lira pune ne pozicionet:

🇬🇧 Junior Anglisht (Me eksperience)

🇪🇸Team Leader Spanisht  ( Me eksperience ) 

🇬🇧Team Leader Junior Anglisht ( Me eksperience)

🇬🇷 Team Leader Greqisht ( Me eksperience)  

📌Kerkohet: 

🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim.

〽️Me eksperience, minimalisht 3 muaj. 

🔋Energji, pozitivitet dhe deshire te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj!

🧩Mosha mbi 18 vjec.

📌Ofrohet:

💸Page baze nga me te kenaqshmet ne treg.

💰Bonuse shume te larta ne baze te performances individuale.

⏳Ofrojme mundesi punesimi Full-Time.

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune dhe staf mikeprites. 

📝Kontrate te rregullt pune ne baze te legjislacionit Shqiptar.

🏖️Fundjava pushim.


📍Adresa: Rruga Themistokli Germenji, Kompleksi Ambasador 1,Tirane.


📞📲APLIKO TANI!!!! Duke telefonuar ne numrin e vendosur.

   Ju Mirepresim!Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 32785