📣✅Punesim i menjehereshem!!!! CALL CENTER Kerkon Operator Italisht 🇮🇹 🇮🇹 🇮🇹 Tirane

Oferta Pune 16/06/2021 01:06 Post ID: 32353


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 611

🗣️Call center ka hapur vende te lira pune ne pozicionet :

🇮🇹Operator/e - Page baze 500 Euro + 100 per cdo FTD.

👉🏻Kerkohet: 

🇮🇹Mjafton te keni nivel mesatar  te italishtes.

〽️Ekpserienca perben avantazh.

👉🏻Ofrohet:

💸Page baze shume e mire, mbi mesataren e tregut.

💰Bonuse javore dhe mujore ne baze te performances individuale dhe ne grup.

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune. 

👥Staf mikeprites dhe suportues gjate procesit te punes. 

🏆Trajnime periodike dhe rritje profesionale.

📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

🏝️Fundjava pushim.


📍Adresa: Rruga e Frosina Plaku (Mbrapa Hotel Mondial), Tirane.

📞📲APLIKO TANII !!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit ose 📥 dergoni CV-ne tuaj ne Email-in: [email protected]

✅ Ju mirepresim!
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 32353