Tirane, kerkohet Junior/Operator Spanjisht ! Tirane

Oferta Pune 19/05/2021 11:19 Post ID: 32300


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Junior,Operator
Arsimi Minimal Gjimnaz
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 918

Jemi duke rekrutuar Junior/Operator te gjuhes Spanjolle me oferta nga me te lartat ne tregun shqipetar.


Kriteret e aplikuesve:

1. Nivel mesatar i nje prej gjuheve;

2. Te jete ambicioz, energjik dhe i motivuar;

3. Disponibilitet Full time (Fundjava pushim);


Ofrohet:

1. Sistem pagese mbi 1000 EURO ne muaj;

2. Ambient komod pune dhe mundesi shume te larta promovimi;

3. Kontrate e rregullt ne baze te kodit te punes;

4. Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat;


Ne po kerkojme me te miret, thjesht APLIKO TANI !


Dergo cv tek adresa ose telefononi ne numrin e poshte shenuar:

Adresa: Rruga e Kavajes prane spitalit gjerman 

Kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen nga kompania per nje interviste,

gjate se ciles do ju shpjegohet me shume informacion per pozicionin e punes.


Afati i fundit i aplikimit: 21/05/2021 15:38