Bar Restorant Tradita Peja kerkon te punesoje kamariere femer dhe kuzhinier mishi Tirane

Oferta Pune 21/05/2021 17:22 Post ID: 32291


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni -kamariere femer -kuzhinier mishi
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Myrteza Kellecei - Harta
Lexime 182

Bar Restorant Tradita Peja kerkon te punesoje

-kamariere femer

-kuzhunier mishi te dije te perdore edhe zgaren 


Kriteret e punes:


🔸Te kene eksperience te meparshme pune

🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jene te  shkathet dhe pozitiv


🔴Bar Restorant Tradita Peja  ofron kushte te mira pune 

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa:Rruga Myrteza Kellecei perball me toptaninAfati i fundit i aplikimit: 21/05/2021 18:09

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 32291