Fast Food Beshiku kerkon te zgjeroje staf Sarande

Oferta Pune 20/05/2021 14:49 Post ID: 32132


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e ,Zgarist .Punetor fast foodi me eksperience , Pjatalarese, Punetore per prerjen e mishit
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Sarande - Ksamil
Adresa Saranda, Albania - Harta
Lexime 188

Fast Food Beshiku kerkon te zgjeroje staf

- Kamarier/e

-Zgarist

-Punetor fast foodi me eksperience

-Pjatalarese

-Punetore per prerjen e mishit

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Sarande,Butrint Qendra 4 valltaret.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 20/05/2021 16:10

Njoftimi ID: 32132