Ejona Restorant kerkon te punesoje ndihmes kamarier Tirane

Oferta Pune 19/05/2021 16:48 Post ID: 31673


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 240

 Ejona Restorant kerkon te punesoje ndihmes kamarier

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Gjuha angleze 

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Bllok

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 16/05/2021 18:56

Njoftimi ID: 31673