Restorant Bamboo by Vila Belvedere Plazh Durres kerkon staf Durres

Oferta Pune 11/05/2021 18:19 Post ID: 31096


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Menaxher hoteli,kamarier/e,banakier/e,nd/kamariere,kuzhinier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 401

 Restorant Bamboo by Vila Belvedere Lagja 13 Plazh Durres kerkon staf.

-Menaxher hoteli

- kuzhinier

- kamarier/e

-banakier/e

-nd/kamariere

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene njohes te gjuhes angleze.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Lagja 13 Plazh Durres.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Per pozicionet e punes kuzhinier dhe shef salle mund të dergoni CV ne adresen e emailit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 13/05/2021 13:25

Njoftimi ID: 31096