Dr Artist kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Pune 18/04/2021 14:46 Post ID: 30911


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni barist ,banakier, kamarier , shisha boy ,ndihmes banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres/ - Harta
Lexime 202

Dr Artist kerkon te zgjeroje staf

barist 

banakier 

kamarier 

shisha boy 

ndihmes banakier

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Rruga e Dibres,prane fakultetit te mjekesise.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Njoftimi ID: 30911