Tenda Dielli Toni Kerkon Montues Per Tenda Tirane

Oferta Pune 22/04/2021 14:10 Post ID: 30857


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Montues Tende
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania - Harta
Lexime 220

Tenda dielli Toni kerkon montues per tenda

Kriteret e kandidateve :

Te kene eksperienc te mepareshme pune

Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune

Te jete fleksibel me oraret

Tenda Dielli Toni ofron kushte te mira pune 

Pages te kenaqeshme + Siguracione

Adresa : Yzberisht


Afati i fundit i aplikimit: 09/05/2021 18:19

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30857