Hotel Bar Restorant ne Shengjin kerkon staf Lezhe

Oferta Pune 17/04/2021 19:43 Post ID: 30818


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e,kamarier/e,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Lezhe - Shengjin
Adresa Shengjin, Albania - Harta
Lexime 596

 Hotel Bar Restorant ne Shengjin kerkon staf

Kamarier/e

Banakier/e

Sanitare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Shengjin.

Intervistat zhvillohen ne Shengjin dhe Tirane.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 09/05/2021 14:25

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30818