Kerkojme Retention dhe Operator/e Forex Tirane

Oferta Pune 18/06/2021 11:32 Post ID: 30805


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Retention dhe Operator/e FOREX
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania - Harta
Lexime 767

1. KERKOJME -> RETENTION FOREX 🇮🇹 🇩🇪 🇪🇦. PUNESIM I MENJEHERSHEM.

KUALIFIKIMET PER RETENTION FOREX:
1. NJOHJA MIRE e nje prej gjuheve te meposhtme:
A. Italisht🇮🇹
B. Gjermanisht 🇩🇪
C. Spanjisht🇪🇦
2. Eksperience ne Retention ose eksperience si Operator/e ne FOREX ose ne fushata te tjera Inbound. ( Per pozicionin e punes si RETENTION)

( Perfitoni nga rritja e % dhe arrini te ardhura shume te larta mujore qe kapin vlera 17.000 euro e lart. Nxitoni sepse na nevojitet nje numer i limituar per kete pozicion qe eshte me i paguari. )

Ofrojme Bonuset me % me te larta ne vend per Retention Forex ne gjuhen Italiane 🇮🇹, Gjermane🇩🇪 dhe Spanjolle🇪🇦.
Per me shume info na kontaktoni.

2. KERKOJME OPERATOR/E: Nese deshironi te Ardhura Mujore mbi 1300 euro 💶 atehere ne kemi pozicionin e duhur te punes per ju.

Kualifikimet:
1. Njohja e nje prej gjuheve te meposhtme:
A. Italisht 🇮🇹
B. Gjermanisht.🇩🇪
C. Spanjisht.🇪🇦
D. Anglisht. 🇬🇧
2. Edhe paeksperience pranojme mjafton njohja mire e nje prej gjuheve te mesiperme.

Ofrohet:
1. Kontrate e rregullt.
2. Pushimet e fundjaves.
3. Paga dhe Bonuset me te larta ne treg.💶
4. Skuader dhe ambjent motivues.
5. Trajnim profesional.
6. Rritje ne Karriere.
7. 25 deri ne 30 FTD ne muaj te garantuara nga kompania.


Afati i fundit i aplikimit: 13/05/2021 16:04

Anetari ID: 8326

photo

Njoftimi ID: 30805