Artisti Lounge Don Bosko kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Pune 18/04/2021 12:38 Post ID: 30786


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmes banakier/e,hostess
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 287

  Artisti Lounge Don Bosko kerkon te zgjeroje staf

- ndihmes banakier/e

- hostess

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Don Bosko

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 09/05/2021 12:36

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30786