Pastaria kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Pune 17/04/2021 21:08 Post ID: 30754


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier/e,ndihmes kuzhinier/e, prodhuese makaronash ,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Sales - Harta
Lexime 377

  

Pastaria kerkon te zgjeroje staf  :

- kuzhinier/e

- ndihmes kuzhinier/e

- prodhuese makaronash(deri 35 vjece)

-sanitare (deri 45 vjece)

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Rruga e Sales.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 09/05/2021 11:03

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30754