📣Kerkohet Asistente Ne Klinike Mjekesore 👩🏻‍⚕️ 🩺 Tirane

Oferta Pune 11/04/2021 15:54 Post ID: 30748


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Asistente Mjeke
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 592

📌Klinike Mjekesore kerkon te punesoje nje Asistente Mjeke:

👉🏻Kerkohet:

◻️Te kete mbaruar fakultetin e mjekesise.

◻️Te di te perdore aparturat mjekesore: Radiofrekuence, Cavitation ultrasound, Vakum frekuence, Vakum roller, Laser epilim, Laser melasma, Crioterapi dobesim.

◻️Me eksperience.

◻️Gjuhet e huaja perbejne avantazh.

◻️Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese

◻️Te jete e devotshme dhe e dedikuar ndaj punes.

◻️Seriozitet dhe korrektese ne procesin e punes. 


👉🏻Ofrohet: 

◻️Page baze shume e mire. 

◻️Kushte komode pune.

◻️Fundjava pushim.


📍Adresa: Bllok,Tirane.

📲📞Per cdo aplikim ju lutem dergoni CV- ne tuaj vetem ne what’s app! Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 30748