Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje kamarier/e restoranti. Tirana

Oferta Pune 08/04/2021 19:57 Post ID: 30708


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e restoranti
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender,Tirane - Harta
Lexime 59

 Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje :

- Kamarier/e restoranti

🔹 Kriteret e punes per kandidatet:

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Gjuhet e huaja prioritet.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa: Qender,Tirane.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose mund te dergoni CV ne adresen e emailit : [email protected]

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 08/05/2021 19:59

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30708