Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi,krepier/e dhe sanitare Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 16:01 Post ID: 30683


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni punonjes fast foodi,krepier/e,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Qyteti Studenti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 117

Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi,krepier/e,sanitare 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Me ose pa eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne turn i dyte.

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Qytet Studenti

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 08/05/2021 10:53

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30683