💥RRIT TE ARDHURAT MENJEHERE! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬🇷 Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 21:21 Post ID: 30663


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 374

📌"Kompania Impact"  lider ne tregun shqiptar kerkon  operator/e me/pa eksperince ne gjuhe:

🇩🇪 Gjermanisht 

🇬🇷 Greqisht


👉🏻Ofrojme :

💸 Page baze 500 euro.

💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.

⚡Mundesi rritjeje profesionale, ne baze te performances se ofruar nga agjenti.

👩🏻‍💻Ambjent i kendshem, staf i komunikueshem.

📝Kontrate te rregullt pune.

🏖️Fundjava pushim.


👉🏻Kriteret e kerkuara:

〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.

👥Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

⏳Disponibilitet per te punuar Full-Time, 09:00 -18:00.


🎯Adresa: Sheshi Willson.

📲📞APLIKOO TANIII!!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit.

Ju MirepresimAnetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 30663