Bar Restorant New Patricia kerkon staf Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 12:21 Post ID: 30654


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kuzhinier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 124

Bar Restorant New Patricia kerkon staf

- kuzhininer/e

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Fortuzi

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 08/05/2021 12:21

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30654