Artist Restro Bar Myslym Shyr kerkon staf Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 11:18 Post ID: 30628


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni ndihmes/e banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 103

Artist Restro Bar Myslym Shyr kerkon staf :

- ndihmes/e banakiere

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.


⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Rruga Myslym Shyr


📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 08/05/2021 11:19

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30628