Da Capo Lounge kerkon te zgjeroje staf Tirana

Oferta Pune 14/04/2021 10:34 Post ID: 30622


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni ndihmese banakiere,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 89

 Da Capo Lounge kerkon te punesoje:

- ndihmes banakiere

- sanitare 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Komuna e Parisit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 08/05/2021 10:32

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30622